Budowanie świadomości marki czyli od zera do bohaterapowrót

Stworzyłeś coś niepowtarzalnego i postanowiłeś zaprezentować to światu. Produkt, usługę wynalazek, patent, myśl, technikę, może ideę, a może nawet samego siebie. Zrób to – zrób to z mocą. Pokaż potomności jak wygląda Wejście Smoka w Twojej branży.Dołożymy wszelkich starań, by od startu Twoja firma zaskakiwała świeżym wizerunkiem i niepowtarzalnym klimatem. Doradzamy w zakresie kanałów i sposobów promocji, kreślimy strategie i pomagamy w ich realizacji.

Słowem, jeśli startujesz z biznesem i nie wiesz jak zabrać się za promocję, jak pokazać światu oszałamiającą twarz twojej firmy – dobrze trafiłeś.

 1. Doradzimy w zakresie promocji

  Najtrudniejszy bywa pierwszy krok – z nami nauczysz się biegać. Z najwyższą przyjemnością doradzimy od czego zacząć i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Tak po prostu…

 2. Zaprojektujemy logotyp

  Na nasze skinienie słowo i symbol połączą się w jedno, tworząc obraz będący odbiciem duszy firmy. Zadbamy by był jedyny w swoim rodzaju – idealny dla Ciebie. Tacy już jesteśmy…

 3. Opracujemy księgę znaku

  Odpowiednio opiszemy, zmierzymy i zważymy twoje logo. Wyciśniemy z niego wszystkie informacje i przygotujemy je dla Ciebie w bardzo atrakcyjnej formie. Tak właśnie zrobimy

 4. Przygotujemy identyfikację wizualną

  Logotyp, choć niepokorny, dobrze wie, że o mocy świadczy współpraca. Wszystkie elementy identyfikacji muszą działać razem, wspólnie, by tworzyć obraz niezrównany. Papier, wizytówki, teczki, gadżety – wszystko spod jednego dłuta. Dbamy o to.

 5. Zaprojektujemy stronę www

  Czy to w sieci, czy w realu – dobrze mieć swoje miejsce. Pokaż się z najlepszej strony, zaskocz niesamowitym dizajnem, pokaż jak łatwo i przyjemnie przeglądać Twoją stronę www.

 6. Poprowadzimy Twój profil Facebook

  Wprowadzasz nowości, odniosłeś sukces – podziel się informacją ze znajomymi. Zadbamy, by jak najwięcej osób dowiedziało się o Twoim produkcie, śledziło rozwój Twojej firmy. Wspaniale jest być z ludźmi.

Przykładowe realizacje