Odświeżenie wizerunku czyli nowe szaty królapowrót

Możesz poszczycić się stabilną pozycją na rynku. Praca wre, zamówienia sypią się wodospadami, a słowo „stabilny” zyskało dzięki Tobie nową definicję. Wspaniale – najwyższa pora uporządkować swój wizerunek i przygotować się do atomowego uderzenia kampanii. Odśwież swoje logo, przeprojektuj linię graficzną identyfikacji – niech jakość Twoich usług będzie widoczna na pierwszy rzut oka.

Z nową energią rzuć się do walki i zdobywaj nowe rynki.

 1. Audytujemy bieżące działania promocyjne

  Świeży powiew dla Twojej marki. Weźmiemy pod lupę dotychczasowe działania. Przyłożymy czucie, wiarę, szkiełko i oko. Pomożemy złapać drugi oddech.

 2. Przeprojektujemy logotyp

  Logo skarży się na reumatyzm i podagrę? Damy mu nowe życie. Odziane w nowe szaty zawojuje niejeden parkiet. Dobrze poczuć się znów młodo…

 3. Opracujemy księgę znaku

  Odpowiednio opiszemy, zmierzymy i zważymy twoje logo. Wyciśniemy z niego wszystkie informacje i przygotujemy je dla Ciebie w bardzo atrakcyjnej formie. Tak właśnie zrobimy.

 4. Odświeżymy identyfikację wizualną

  Uzbrojony w nowe zabawki stań do walki o klienta i raz jeszcze zawojuj świat. Nowy wygląd identyfikacji, nowe elementy, nowe wyzwania? Tak, poproszę.

 5. Przeprojektujemy serwis www

  Stylistyka stron www stabilna jest niczym nastrój statystycznego kota. Pomożemy dogonić trendy, wspólnie wytyczymy kierunek, stworzymy coś niepowtarzalnego!

 6. Poprowadzimy Twój profil Facebook

  Profil niemrawo pełznie, a na tablicy hula wiatr? Tchniemy w niego życie i raz jeszcze przywrócimy do chwały. Nie pozwolimy zapomnieć…

 7. Doradzimy w zakresie promocji

  Świeżutki wizerunek daje nowe możliwości. Warto wspólnie wytyczyć nowe ścieżki i nakreślić nowe wyzwania. Drugie pierwsze wrażenie? – Wyzwanie przyjęte!

Przykładowe realizacje